Objektif Başarı Yayınları

Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. Altınkoza A6 Blok 58/2 Çekmeköy/İSTANBUL
Tel: 0216 642 82 42 - Faks: 0216 642 82 41
info@objektifbasari.com

web sitemiz
 kez ziyaret edilmiştir.

Herkes ürününü "başarılı" bulabilir. Önemli olan "objektif başarı"dır.

Side By Side kitaplarımız,

Öğrencilerimizin ders ve SBS başarılarını artırmak amacıyla yazarlarımız tarafından büyük bir titizlikle hazırladı.

Milli Eğitim Bakanlığı yeni İngilizce müfredatıyla %100 uyumlu olan Side By Side English ile sınavlara hazırlanan öğrencilerin İngilizceyi eğlenerek öğrenmeleri amacıyla Kitabımız zengin görsellerle desteklendi.

Yeni programın ön gördüğü boşluk doldurma, doğru-yanlış, eşleştirme, bulmaca çözme gibi farklı ölçme araçlarına kitabımızda oldukça fazla yer verildi.

Side By Side English kitabımızda her ünitenin başında o ünitenin konularının ve kavramlarının en iyi şekilde öğrenilmesini sağlamak amacıyla özenle hazırlanmış etkinlikler yer aldı. Bu etkinliklerin hemen ardından ise yine o ünitenin konularını kapsayan SBS sorularıyla uyumlu değerlendirmeler yer aldı.

Kitabımızda "Tekrar edilmeyen bilgi unutulur." ilkesinden hareketle her üç ünite bitiminde öğrenilen üç ünitenin konularını kapsayan etkinlikler ve yine etkinliklerin hemen ardından öğrenilen üç ünitenin konularını kapsayan Değerlendirme Sınavları bulunmaktadır.

Bu kitaptaki metin, şiir, masal ve hikâyeler kapsamlı bir araştırma sonucu öğrencilerin konuları en zevkli ve kalıcı bir şekilde öğrenmelerini sağlamak amacıyla Side By Side English için özenle yazıldı.

Sınavlara ve hayata hazırlanma yolculuğunda olan öğrencilerimizle "Omuz Omuza" olduğumuzu göstermek için hazırlanan Side By Side English ki-tabımızın faydalı olmasını diliyoruz.

HEDİYENİZ!

Side By Side English kitabımızla birlikte sizlere 5 Adet SBS hediye ediyoruz.

Başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeniz dileğimizle...

Objektif Başarı Yayınları